Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Зміст / УкрTongkatali.org Розмитнення продажів на Amazon


Tongkatali.org - це не просто торгова компанія. Tongkatali.org - це стиль життя та філософія. Для тих, хто мислить езотерично, Tongkatali.org - це навіть релігія. Стан душі людини залежить від якості статевого акту, який переживає людина.

Tongkatali.org - це не просто торгова компанія. Але Tongkatali.org також є торговою компанією. Ми продаємо чарівні трави для сексуального здоров’я. І як торгова компанія, ми не можемо ігнорувати Amazon.

Багато наших продуктів доступні на Amazon.com, Amazon.ca та Amazon.com.au. У нас навіть є продукти спеціального видання, які рекламуються лише на Amazon. І інколи ми маємо нижчі ціни на Амазонії, ніж на Tongkatali.org. Ми пояснимо це пізніше. Але поки що, будь ласка, спробуйте пошукати нашу продукцію як на Amazon, так і на Tongkatali.org. Щоб знайти нашу продукцію на Amazon, будь ласка, знайдіть наш бренд: Tongkatali.org

Ви можете придбати нашу продукцію в Amazon або безпосередньо у нас. Ми доставляємо по всьому світу в будь-яку країну з Таїланду чи Індонезії.

В Amazon є два варіанти доставки: 1. Замовлення, що постачаються Amazon. 2. Замовлення, доставлені дилером.

Коли продукція постачається з Amazon, вони зберігаються у величезних магазинах Amazon у США та інших розвинених країнах та швидко доходять до клієнтів. Доставка товару може навіть відбутися в один і той же день у деяких місцях.

Це дуже зручно для деяких клієнтів у розвинених країнах. Але є і недолік.

Tongkatali.org - світовий бренд. У нас є клієнти в багатьох країнах, навіть в Афганістані. Доставка через Amazon можлива лише для США, Канади та Австралії. Для всіх інших країн єдиний придатний варіант - доставка дилером.

Тим не менш, ми заохочуємо потенційних клієнтів в інших країнах шукати нашу продукцію на Amazon. Потенційні клієнти в інших країнах також можуть купувати нашу продукцію від Amazon. Для кожної нашої продукції на Amazon буде вказано, чи вона постачається на міжнародному рівні чи лише локально. На деякі наші продукти ціни на Amazon можуть бути нижчими, ніж на Tongkatali.org. Ми відправляємо в будь-яку країну світу, незалежно від того, купував клієнт від Amazon чи безпосередньо у нас.

То чому ми часом на Амазонії нижчі ціни? Це пов’язано з тим, як Amazon оцінює продукти у своєму онлайн-каталозі. На відміну від Google, Amazon точно знає, яка продукція продається через Інтернет-каталог. І, за винятком платних оголошень, Amazon розміщує продукцію після успіху продажів. Amazon не перераховує товари відповідно до якості продукції, як Amazon не може судити. Це для нас погано, але нам треба з цим жити.

Отже, яка наша стратегія щодо Amazon? Час від часу нам доводиться робити знижки на Amazon, лише щоб переконатися, що товар належним чином перелічений. Коли це буде досягнуто, ціни повернуться до нормальних рівнів, утримуючи позиції Amazon деякий час.

Коли ми почали продавати на Amazon, ми не мали гарного розуміння того, як працює Amazon.

Спочатку ми надіслали багато товарів до Amazon для доставки Amazon. Ці товари були трохи дорожчі, ніж на Tongkatali.org, щоб врахувати плату за Amazon. Хоча деякі продажі були, більшість людей використовували дешевші ціни на Tongkatali.org. Але коли сама Amazon не здійснила достатньо продажів для підтримки високого рангу, наші позиції впали. А з нижчими позиціями продажі продовжували знижуватися.

Оскільки у нас є цінний інвентар на Amazon, ми не можемо просто скасувати пропозиції. Що стосується продуктів, які вже не вдається, ми маємо розпродаж за низькими цінами.

Ця розпродаж стосується продуктів, перелічених нижче. Розпродаж триватиме до тих пір, поки триватимуть акції. Навряд чи ми використаємо доставку Amazon у майбутньому. Ми продовжуватимемо зберігати Amazon як канал розповсюдження, але з доставкою через нас. Ми постачаємо товари тільки з Таїланду.

Ми маємо розмитнення щодо таких продуктів:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20