Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Зміст / УкрClinical Trial - Testosterone Levels after the Consumption of 1:200 Tongkat Ali Extract from Indonesia


Підвищення рівня тестостерону у підлітків із сильним 1: 200 екстрактом язика з Індонезії може бути небезпечним для людських громад. Молодшим чоловікам може бути важко впоратися з надзвичайним сексуальним збудженням, особливо після більших доз, як чоловіки старшого віку. Тому мінімальний вік учасників дослідження чоловіків повинен становити 25 років. Для жінок-учасниць немає вікових обмежень.

Учасники дослідження не повинні були використовувати справжні вироби Tongkat Ali протягом принаймні одного року. Перед тим, як учасники дослідження почнуть споживати екстракт Tongkat Ali Ali з Індонезії, їм слід здати кров на тестостерон А (пов'язаний з глобуліном, що зв'язує статевий гормон) та тестостерон В (не пов'язаний з глобуліном, що зв'язує статевий гормон).

Результати тестування слід надсилати як додаток до електронної пошти на Tongkatali.org.

Низький рівень тестостерону - сучасна недооцінка. Низький рівень тестостерону викликає безпліддя у чоловіків і порушує сексуальне бажання та функції. Низький рівень тестостерону викликає депресію та загальне відчуття, що життя не варто жити. Високий рівень тестостерону є оптимістичним. Чоловіки з високим рівнем тестостерону мають спортивну форму тіла. Високий рівень тестостерону також створює ауру, завдяки якій чоловіки будь-якого віку виглядають привабливо для жінок. Чоловіки з високим рівнем тестостерону часто є більш успішними у своїй роботі. Тестостерон робить вас розумним і зміцнює імунну систему.

Але ін'єкції тестостерону, тестостеронові капсули та тестостеронові пластири - це не рішення. Багато позитивних ефектів тестостерону не пов’язані з наявністю тестостерону в плазмі крові. Багато позитивних ефектів тестостерону пов’язано з організмом, що синтезує тестостерон.

У чоловіків найбільше тестостерону синтезується в яєчках. Але тестостерон також синтезується в наднирниках та в різних групах клітин уздовж осі гіпоталамуса, гіпофіза та статевих залоз. Уздовж осі гіпоталамуса, гіпофіза та статевих залоз тестостерон взаємодіє з іншими гормонами та з нейромедіаторами, такими як дофамін. Сексуальні фантазії та сексуальне задоволення пов’язані з взаємодією синтезу тестостерону та дофаміну в преоптичній області гіпоталамуса. Відсутність сексуального збудження та сексуальної задоволеності гіпоталамусом, який пошкоджується, не можна лікувати тестостероновими шприцами, тестостероновими капсулами або тестостероновими пластирами.

Ін'єкції тестостерону, тестостеронові капсули та тестостеронові пластири ефективні при спортивному допінгу та бодібілдингу. Але за сексуальними параметрами всі троє принесуть більше шкоди, ніж користі.

1: 200 Екстракт Тонгкат Алі з Індонезії стимулює всю вісь гіпоталамуса, гіпофіза та статевих залоз. Стимулятор викликає не тільки синтез тестостерону, але і лютеїнізуючого гормону, фолікулостимулюючого гормону та багатьох інших гормонів. Поліпшується також синтоз нейромедіатора дофаміну.

Учасникам дослідження рекомендується вести журнал і записувати епізоди сексуального збудження. Ви можете обговорити з координатором дослідження. Сексуальні фантазії - це найяскравіший показник активованої осі гіпоталамуса, гіпофіза та яєчок. Учасники повинні знати, що Тонгкат Алі не є ліками для судин. Ерекція статевого члена викликається змінами судин, а не гормональними змінами. Учасники дослідження, які відчувають сексуальне збудження, але мають судинну недостатність, можуть використовувати низькі дози інгібітора фосфодіестерази з індонезійським екстрактом 1: 200 Tongkat Ali.

Ідеальні учасники дослідження повинні присвятити себе завданням покращити своє лібідо та своє сексуальне задоволення.

Рекомендуються наступні дози:

Дозування протягом першої доби повинна становити лише одну капсулу. Дозування першого дня не для терапевтичного ефекту. Дозування капсули в перший день - це тест, який гарантує, що учасник дослідження не має алергії на Тонгкат Алі.

Tongkatali.org вже більше 20 років продає екстракт Tongkat Ali Ali з Індонезії. Досі ми ніколи не зустрічали людини, яка має алергію на Тонгкат Алі.

Алергія - це непередбачувані реакції імунної системи людини. Деякі люди мають алергію на найдивніші речовини. Є навіть люди, які мають алергію на воду.

Стандартне дозування Тонгкат Алі складе від 4 до 16 капсул на день. Дорослим чоловікам важко передозувати тлогкат алі. Наш екстракт Тонгкат Алі 1: 200 з Індонезії - це ендокринний ефект, який мало чи не впливає на серцево-судинні параметри.

На відміну від Тонгкат Алі, інгібітори фосфодіестерази та подібні еректильні препарати розширюють судини. Ерекція не викликається гормонами. Ерекція - результат розширення судин у геніталіях чоловіка.

Ерекція може бути викликана тактильною стимуляцією або багатьма фізіологічними процесами. Багато з цих процесів не пов'язані із сексуальними подіями. Чоловіки часто мають нічну або ранкову ерекцію, поза будь-яким сексуальним контекстом. Для багатьох чоловіків навіть проста втома може призвести до збільшення статевого члена. Чому? Це трапляється тому, що сонливість часто супроводжується падінням артеріального тиску паралельно розширення кровоносних судин.

Інгібітори фосфодіестерази, такі як віагра, можуть призвести до різкого падіння артеріального тиску. Це може призвести до ризику для серцево-судинної системи. Може виникнути інсульт, викликаний сильним головним болем. Передозування Віагри однозначно можлива, а смерть від інгібіторів фосфодіестерази є регулярною ознакою новин.

Тонгкат алі в основному нейтральний для серцево-судинної системи. Це робить Тонгкат Алі менш небезпечним навіть у великих дозах.

Якщо тингкат алі підвищує рівень тестостерону, що б ви відчували? Більш високий рівень тестостерону, включаючи ін’єкції тестостерону, не змушує людей відчувати, що приймають наркотики. Найімовірнішим ефектом високого тестостерону було б епізодичне сексуальне стимулювання, засноване на тому, що люди думають чи пам'ятають.

Учасники дослідження повинні вести журнал, в якому вони беруть замітки щоразу, коли вони мають сексуальні думки. Попередні клінічні дослідження свідчать, що це траплятиметься частіше, ніж до споживання екстракту Тонгкат Алі з Індонезії 1: 200.

Коли сексуальні фантазії призводять до статевого акту, більшість чоловіків середнього віку та старше все одно виграють від інгібіторів фосфодіестерази, як Віагра, для чисто фізіологічних процесів. Завданням екстракту Тонгкат Алі 1: 200 з Індонезії було б додати до статевого акту такі сексуальні компоненти, як сексуальне бажання та почуття сексуальної задоволеності. Для інгібіторів фосфодіестерази ці компоненти зазвичай відсутні.

Чоловіки та жінки, зацікавлені брати участь у нашому новому клінічному випробуванні, повинні звернутися до нас у письмовій формі та додати результати тестів на зв’язаний та незв'язаний тестостерон.

Учасники дослідження мають право отримати екстракт Tongkat Ali Ali з Індонезії зі знижкою 50 відсотків.

Суб'єкти повинні повторно перевірити рівень крові на зв’язаний і незв'язаний тестостерон після вживання перших 400 капсул екстракту Тонгкат Алі 1: 200 з Індонезії. Другий звіт про лабораторію знову слід надіслати як додаток до електронної пошти на Tongkatali.org.

Наш досвід з екстрактом Tongkat Ali з Індонезії показує, що більшість чоловіків і жінок досягнуть значного підвищення рівня тестостерону. Однак на кожен наркотик є люди, які не реагують. Наше нинішнє клінічне випробування має на меті переключити людей, які не реагують на Тонгкат Алі на комбінації з Butea Superba та Mucuna Pruriens.
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20