Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Obsah / SlovenčinaTongkatali.org Výpredaj na Amazone


Tongkatali.org nie je len obchodná spoločnosť. Tongkatali.org je životný štýl a filozofia. Pre tých, ktorí uvažujú ezotericky, je Tongkatali.org dokonca náboženstvom. Stav duše človeka závisí od kvality sexuálneho styku, ktorý človek zažije.

Tongkatali.org nie je len obchodná spoločnosť. Ale Tongkatali.org je tiež obchodná spoločnosť. Predávame magické byliny pre sexuálne zdravie. A ako obchodná spoločnosť nemôžeme ignorovať Amazon.

Mnoho našich produktov je dostupných na Amazon.com, Amazon.ca a Amazon.com.au. Máme dokonca produkty špeciálnej edície, ktoré sa inzerujú iba na Amazone. A občas máme nižšie ceny na Amazone ako na Tongkatali.org. Vysvetlíme to neskôr. Zatiaľ však skúste vyhľadať naše produkty na stránkach Amazon a Tongkatali.org. Ak chcete nájsť naše produkty na stránkach Amazonu, vyhľadajte našu značku: Tongkatali.org

Naše výrobky si môžete kúpiť na Amazone alebo priamo u nás. Máme loď po celom svete do akejkoľvek krajiny z Thajska alebo Indonézie.

Amazon má dve možnosti doručenia: 1. Objednávky odoslané spoločnosťou Amazon. 2. Objednávky doručené predajcom.

Keď sa produkty dodávajú z Amazonu, skladujú sa v obrovských Amazonských obchodoch v USA a ďalších rozvinutých krajinách a rýchlo sa dostanú k zákazníkom. Na niektorých miestach môže dôjsť k dodaniu produktu v ten istý deň.

To je veľmi výhodné pre niektorých zákazníkov v rozvinutých krajinách. Ale je tu nevýhoda.

Tongkatali.org je celosvetová značka. Máme zákazníkov v mnohých krajinách, dokonca aj v Afganistane. Doručovanie cez Amazon je možné iba v USA, Kanade a Austrálii. Vo všetkých ostatných krajinách je jedinou realizovateľnou možnosťou dodávka predajcom.

Napriek tomu povzbudzujeme potenciálnych zákazníkov v iných krajinách, aby vyhľadávali naše produkty na Amazone. Potenciálni zákazníci v iných krajinách si tiež môžu kúpiť naše produkty od Amazonu. Pre každý z našich produktov na Amazone bude uvedené, či sa dodáva medzinárodne alebo iba lokálne. V prípade niektorých našich produktov môžu byť ceny nižšie na Amazone ako na Tongkatali.org. Dodávame do ktorejkoľvek krajiny na svete, bez ohľadu na to, či si zákazník kúpil od Amazonu alebo priamo od nás.

Prečo teda niekedy máme na Amazone nižšie ceny? Súvisí to s tým, ako spoločnosť Amazon hodnotí produkty vo svojom online katalógu. Na rozdiel od spoločnosti Google vie Amazon presne, ktoré produkty sa predávajú prostredníctvom online katalógu. A s výnimkou platených reklám Amazon umiestňuje produkty po úspešnom predaji. Amazon neuvádza zoznam produktov v súlade s kvalitou produktu, pretože Amazon to nemôže posúdiť. To je pre nás zlé, ale musíme s tým žiť.

Aká je naša stratégia pre Amazon? Z času na čas musíme vykonať zľavový predaj na Amazone, len aby sme sa uistili, že je produkt správne uvedený. Akonáhle sa to dosiahne, ceny sa vrátia na normálnu úroveň, zatiaľ čo Amazon zostanú na určitú dobu.

Keď sme začali predávať na Amazone, nemali sme dobrú predstavu o tom, ako Amazon funguje.

Pôvodne sme do Amazonu posielali veľa produktov na dodávku spoločnosťou Amazon. Tieto produkty boli o niečo drahšie ako na webe Tongkatali.org, aby zodpovedali poplatkom za Amazonku. Kým tam boli nejaké tržby, väčšina ľudí používa lacnejšie ceny na Tongkatali.org. Keď však Amazon sám nevykonal dostatok predaja na udržanie vysokej úrovne, naše pozície klesli. A pri nižších hodnotách tržby naďalej klesali.

Keďže máme na Amazone cenný inventár, nemôžeme jednoducho zrušiť ponuky. Pre výrobky, ktoré už nie sú dobre umiestnené, máme preto výpredaj za nízke ceny.

Toto vypredanie sa vzťahuje na výrobky uvedené nižšie. Výpredaj bude pokračovať dovtedy, kým nebudú k dispozícii zásoby. Je nepravdepodobné, že doručenie Amazonu použijeme v budúcnosti. Amazon budeme naďalej udržiavať ako distribučný kanál, ale dodávkou prostredníctvom nás. Výrobky dodávame iba z Thajska.

Máme výpredaj nasledujúcich produktov:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20